kısa yollar Giriş
icon
icon
Facebook Sohbet

Arkadaşlarınızla gerçek zamanlı iletişim kurmanın yeni bir yolu olan Facebook Sohbeti’nin başlangıcı olacak. Duvar ve Gelen Kutusu, iletişim kurmanın birincil yollarıydı, ancak daha fazla dolaysızlık gerektiğinde – örneğin yarım saat içinde öğle yemeği için planlar yaparken veya NCAA turnuvasında kötü bir görüşme yaparken – yeterli olmayabilir. Sohbet bu boşluğu doldurmayı amaçlıyor.

Bunu yavaş yavaş ilerleteceğiz, ancak oldukça yakında tarayıcınızın altındaki yeni Sohbet çubuğumuzu göreceksiniz – kurulum veya montaj gerekmez. Bu çubuktan çevrimiçi arkadaş listenizi görüntüleyebilir ve bunlardan herhangi biriyle veya hepsiyle görüşme yapabilirsiniz. “Arkadaş listesi” oluşturmaya gerek yoktur. Duvar veya Gelen Kutusu’ndan farklı olarak, iletiler gönderilir gönderilmez arkadaşınıza teslim edilir ve bu nedenle hemen ve herhangi bir sayfa yüklenmeden bir yanıt beklemeniz gerekir. Tabii ki, Sohbet, Facebook deneyiminin geri kalanıyla iyi oynamak zorunda. Konuşmaları yoldan çıkarmak için daraltabilir ve hiç Sohbet kullanmak istemiyorsanız çevrimdışı olabilirsiniz. Sohbet istediğiniz zaman oradadır ve istemediğinizde gizlenmiştir.

facebook sohbet odaları sibertr sohbet platformu üyesidir.

Sitenin diğer özelliklerini gerçek zamanlı Sohbet dünyasına çekmek için çalışıyoruz. Bildirimleriniz şimdi Sohbet çubuğuna gelecek ve sohbet ederken arkadaşınızın Mini-Feed etkinliğini gerçekleştiğinde göreceksiniz.

Facebook’a bu yeni gerçek zamanlı yaklaşıma ilk adım atmadan önce, gizlilik hakkında düşünmek için biraz zaman ayırmaya değer. Sohbetler bire bir, tamamen özel ve yalnızca Facebook arkadaşları arasında. Mesaj geçmişi sayfadan sayfaya ve hatta giriş oturumları arasında kaydedilir, ancak kalıcı olarak günlüğe kaydedilmez. Geçmişi hemen temizlemek isterseniz, her konuşmada bunu yapmak için bir bağlantı bulunur. Mini-Feed hikayelerinizin sohbetlerinize yerleştirilmesini istemiyorsanız, Mini-Feed gizlilik sayfasından veya Sohbet ayarları panelinden bu özelliği kapatabilirsiniz. Sohbet büyüdükçe ve geliştikçe kontrolün sizde olduğundan emin olmaya devam edeceğiz.

Anlık mesajlaşma sistemleri on yıldan uzun bir süredir etrafta bulunduğundan, sohbet hiçbir şekilde yeni bir kavram değildir. Ancak Facebook’taki diğer özelliklerin arkadaşların eskisinden daha verimli iletişim kurmalarına izin vermesi gibi, Facebook Sohbet’in de anında bağlanmayı kolaylaştıracağını umuyoruz.

Etiketler:,,

Yazı admin Tarafından 01.08.2020 Tarih, Saat 6:37 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

“Facebook Sohbet” için bir cevap

  1. […] göz atın. Hepsi akranlarıyla bağlantı kurmak isteyen 50 yaş ve üzeri insanlara yöneliktir. Facebook Sohbet sayfamızdan yaşlılar ile sohbet edebilir kendileri ile chat […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir