kısa yollar Giriş
icon
icon
Utangaç Kadınlarla Tanıştığınızda Ne Yapmalısınız?

Her yerde normal erkeklerin utangaçlıkla savaşmasına yardımcı olmak için oldukça zaman harcıyorum.

Sonuçta, aşağı indiğinizde, utangaçlık birisinin sosyal olma açısından belirli bir suskunluğudur.

Erkek olarak bizler için utangaçlık , kadınlarda başarı söz konusu olduğunda gerçekten ölümün meşhur öpücüğüdür .

Elbette, bazı kadınlardan utangaç erkeklerin sevimli ya da sevimli olduğunu duyabilirsiniz.

Ancak bu nadir örneklere rağmen, bence çoğumuz, eğer utangaç olursak, özellikle de kadınların yanında, bunu değiştirmenin bir yolunu bulmalıyız.

Bu arada, dışarıda bir sürü utangaç kadın da var. Kendinizi kandırmayın. Ama gerçek anlamda, ağırbaşlı, sosyal açıdan çekingen bir kadın imajı, çoğumuz için oldukça çekici.

Liderliğimizi özellikle kolayca takip edebilecek ya da hiç yaşamadığı yeni ve heyecan verici maceralarla tanıştırabileceğimiz bir kadın olarak onu hayal etmek hayal gücünü kışkırtır.

Ve belki de hepsinin en sevimli yönü?
Onu, dış güzelliğine ve iç nezaketine rağmen , diğer erkeklerle flört etmek ve / veya sadakatsizlik yapmak için bu kadar hızlı olmayacak bir kadın olarak görebiliriz .

İlginç, değil mi? Bir bakıma bu adil değil.

Erkekler olarak, genellikle ne istediğimizi bilen ve onu almaya giden cesur, cesur liderler olarak kadınları cezbederiz. Bizim için utangaç olmak, kesinlikle bu görüntüyü bir kalp atışında krater.

Bu arada, kadınlar utangaç olduklarında neredeyse daha çekici oluyor… en azından bazen.

Buradan çıkarılabilecek tek sonuç, büyük olasılıkla hayatınızda utangaç olarak gördüğünüz, ancak bu nedenle sizin için daha da ilgi çekici ve arzu edilen bir kadın (veya altı) olduğudur.

Çoğu erkek gibiyseniz, görünürdeki utangaçlığı ona yaklaşmayı daha da zorlaştırdı ve konuşsanız bile kesinlikle sizinle konuşmasını zorlaştırdı.

Çifte felaket gibi. Kadınlarla konuşurken tuhaf bir sessizlikle yüzleşme olasılığından nefret ederseniz, oradaki en kötü senaryodan korkmanız kolay olacaktır.

Yine de şahsen sana (evet, sen) utangaç kadınlarla tanışıp onları çekebileceğine inanıyorum.

Bunu yaptığınızda sadece harika bir kız arkadaş edinmeye devam etmiyorsunuz, aynı zamanda ilginizi çeken tüm bu faktörleri doğru bir şekilde temsil edeceğine dair dürüst inancım var.

Bu yaşamdaki çoğu ilgi alanında olduğu gibi, sağlam bir plan yapmak ve onu uygulamak için iyi bilgilendirilmeli ve gerekli becerilere sahip olmalısınız.

İşte benim utangaç kadınlarla başarılı olma konusundaki görüşüm: Bunun gerçek sırrı, aslında genellikle utangaç olduğunu düşündüğümüz en az iki farklı kadın türü olduğunu fark etmektir.

Farkı ve her birini nasıl ele alacağınızı bilmelisiniz.

  1. Sosyal ortamlardan korkuyor.
    Bu tür utangaçlığı tanımlamanın anahtarı tutarlılıktır. Yani, hem kişiliği hem de diğer tüm sosyal görünüşleri, onun sadece senin etrafında utangaç olduğunu değil, aynı zamanda çoğu kişiye karşı utangaç olduğunu da gösteriyor.

Gerçekten de, sosyal çevrenizde onu tanıyan başkaları da onu utangaç veya çekingen olarak tanımlayacaktır. Onunla birkaç randevuya çıkarsanız, oldukça çekingen olmaya devam edecek ve belki de fazla bir şey söylemeyecektir.

Bunun gibi kadınlarla ilgili en önemli nokta , sosyal durumlardan duydukları korkuyu yenmeleri gerçekten harika bir fikir olurdu .

Ona ne kadar inanabileceğiniz ve onu daha iyi bir kadın olma yönünde yönlendirebildiğiniz kadarıyla, ikinizin de nihai karşılığını alabilme derecesidir.

Onun için bu çabayı göstermen için yeterince kadın mı? Buna sadece sen karar verebilirsin, ama eğer yaparsan ve başarılı olursan, sana bunun için kesinlikle tapacağına inanmalısın.

Utangaç Kadınlar ile Sohbet

“Utangaç bir kadına ulaşmak için en iyi şansın kendinizde utangaçlığı yenmektir. “

  1. Sizi tanıdıktan sonra açılır.
    Şimdi beni sonsuza dek büyüleyen bu tür utangaç kadına geliyoruz.

İşte nedeni: Birinci tip utangaç kadının aksine, ilginç, eğlenceli ve belki de maceracı olmanın tüm dış görünüşüne sahip. Daha iyi bir kelime olmadığı için sosyal olarak popüler bile olabilir.

Ama seninle ilk karşılaştığında, yukarıda anlattığım kadın kadar utangaç çıkıyor.

Fark? Pekala, sadece sana güvenebileceğini anlayana ve ondan gerçekten hoşlandığına inanana kadar utangaçtır.

Hiç kuşkunuz olmasın, hala bu tür kadınlarda doğal olarak bazı sosyal korku var. Sadece ayak parmaklarını suya biraz soktuktan sonra sonunda havuza dalarlar.

Çözüm nedir? Birkaç randevu için orada kal ve senin huzurunda kendini güvende ve rahat hissetmesi için fazladan çaba göster ki bunu alışkanlıkla yapmalısın.

Ne yaparsan yap, araştırma sorularının cevapları için ona itme ve ilik açma.

Bir süredir tanıdığı insanlarla aktif bir sosyal yaşamı olduğunu gözlemlerseniz, o zaman sadece sabırlı olmalı ve bilgeliğinizin karşılığını almalısınız. Kesinlikle kendine gelecektir.

Ya öyle ya da ikiniz hiç anlaşamayacaksınız.

Her iki sonuç da iyidir. Sonuca varmak biraz daha uzun sürebilir.

İlginç bir şekilde, kadınların makul bir yüzdesi bu “Tip 2” utangaçlık faktörünü kendi içlerinde tanır ve aslında onlarla ilk tanıştığınızda nasıl olduklarını size söyler.

Bir kadın size bu şekilde bilgi verirse, onun değerini dikkate alın ve ona göre ilerleyin. Muhtemelen seninle oynadığı garip bir akıl oyunundan çok budur .

Buradaki potansiyel kazanç, aksi halde çok arzu edilen bir kadın ise, onunla nasıl sonuçlandığına dair kafalarını kaşıyan birçok erkek akranına sahip olacaksın.

Bu apaçık ikilemin cevabı, onun başlangıçta kendini nasıl sunduğundan belki de senin kadar korkmadın. Bu nedenle, siz kazanırsınız (bu konuda o da kazanır).

Bazı istisnai Tip 2 kadında burada ve orada bulunan tüm bunlarda olası bir bükülme var. Bazı durumlarda, bu tür kadınlar aslında Robert Greene’in meşhur 48 güç yasasından biri olan bir prensibi anlıyor: Gerekenden daha az kelime kullanın.

Şaka yok, değil mi? Zaten merak uyandıran bir kadın ne kadar az söylerse, ona tamamen takıntılı olma potansiyeli o kadar artar. (Bu arada, bu cinsiyete özgü bir dinamik değil.)

Böyle bir kadınla erkeksi gücünüzü, durumu olduğu gibi anlayarak, sakin ve sabırlı kalarak ve kendi entrika yöntemlerinizle karşılık vererek koruyun.

  1. Hibrit.
    Hayır, bu onun bir Prius kullandığı anlamına gelmez ve kesinlikle motoru çalışmaya karar verene kadar (en azından mutlaka değil) onu prize takmanız gerektiği anlamına gelmez.

Aksine, yukarıda anlattığım her iki faktörün de bir ölçüsüne sahip.

Örnek olarak, genel olarak “Tip 1” bir kadın gibi daha utangaç olabilir, ancak özellikle arkadaş edinmeye ve sizin gibi harika bir adam bulmaya hevesli olabilir, bu yüzden size en kısa sürede açılmak için uyumlu bir çaba sarf eder.

Bunun gibi kadınlar gerçek mücevherler olabilir.

Şimdiye kadar, bir kadının görünürdeki utangaçlığını geçmişte sahip olabileceğinizden biraz daha fazla düşünmenin değerini görebilirsiniz.

Daha da önemlisi, utangaçlık ve içe kapanıklığın aynı şey olmadığını unutmayın.

Utangaçlığın sosyal etkileşimle (veya potansiyel sosyal etkileşimle) ilişkili olduğu durumlarda, içe dönüklük, kendisini bir insan kalabalığıyla takılmaktan ziyade yalnızlıktan güç kazanmaya borçlu olan bir kişilik türüdür.

Hiç utangaç olmayan bir sürü içedönük ve bol miktarda utangaç dışa dönük insan var.

Her şeyden önce, utangaç bir kadına kadınsı özüne ulaşmak için en iyi şansınızın , önce kendinizde herhangi bir utangaçlık eğilimini yenmek olduğunu unutmayın.

Etiketler:,,,,

Yazı admin Tarafından 22.08.2020 Tarih, Saat 6:57 ‘de Eklendi.

FacebookPaylaş
Yorum Yap

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir